AKTUALITY

Rozhovor s trenérkou vítězného týmuPutovní pohár pro nejúspěšnější klub sezóny letos skončil v klubu Bios Fit. Převzala si ho Linda Sevaldová, které jsme položili i několik otázek...

1. Jak je starý váš klub/ Jak dlouho se věnuješ trénování dětí.

Trénování dětí se věnuji s menšími pauzami od svých šestnácti let. A je to práce, která se mi vždycky líbila a dává mi smysl. Proto jsem před 9 lety založila spolek Cvičení bez Chyby, který se během let přejmenoval na BIOS fit z.s.

2. Pamatuješ na úplné začátky?

No jistě! Spousta síly a snů! Původně jsem se chtěla věnovat pouze kategorii SHOW, ale pak jsem si na závodech všimla kategorie gymnastického aerobiku. Vybrala jsem pár holek a šly jsme do toho! Jako bývalá stepařka jsem měla jen teoretické znalosti. Ale díky celému týmu MSM a hlavně Kubovi, který se mnou vždy ochotně sdílel své know how a dával cenné rady a tipy a Kristýně, která mi napsala asi milion zpětných vazeb, jsem do tohoto světa krásného sportu postupně pronikala. Za to bych chtěla oběma moc poděkovat.

3. Co tě nejvíce/nejméně baví?

Baví mě děti, jejich nadšení a radost. Když mi ubývají síly, jsou to právě ony, které mi jí vždy dodají na maximum! Také mě baví pestrost této práce, během roku střídáme několik období - přípravu, sezónu, odpočinek. Každá část je jiná a každá s sebou nese nové zážitky. Baví mě, že díky aerobiku jsem potakala a stále potkávám lidi, z který se stávají přátelé na celý život. Nejméně mě naopak baví papírování, i když jsem již spoustu práce úspěšně delegovala, stále na mě malinko zbylo. Až na mě nezbyde ani jediný papír a budu jen s dětmi v tělocvičně, bude moje mise úspěšná :-)

4. Jaká byla oslava? A kde bude mít putovní pohár svoje místo.

Trochu jsme slavili už v Kutně Hoře :-) Ale pořádnou oslavu plánujeme teprve na konec června! Každoročně máme zakončení pro celý oddíl a nyní k tomu přidáme i oslavu výhry putovního poháru. Bude to celé odpoledne i večer v krásné lokalitě u rybníka v Mníšku. Zábava s dětmi, trenéry i rodiči. Skákací hrad, dobré jídlo, pití, vodní aktivity. Moc se na to těším. Bohužel nemáme vlastní prostory, pronajímáme si tělocvičnu v místní ZŠ. Tudíž bude pohár umístěný v naší kanceláři. Ale pyšně ho vystavíme na každé akci, které se účastníme. Už s námi byl na dětském dni, příští týden ho čeká Olympijský běh.

5. Čemu přisuzuješ váš úspěch?

V tělocvičně jsme skvělá parta trenérů, celkem je nás asi šestadvacet. Jsou to lidé, kteří nezkazí žádnou legraci a vždycky táhnou za jeden provaz. Právě oni stojí za úspěchem celého klubu. Svojí obětavou prací a nadšením krůček za krůčkem pečují o více než 500 dětí. Patří jim nejen můj dík, ale i velký obdiv. Také máme skvělé rodiče našich svěřenců, kteří podporují nejen je, ale i nás. A co si bude povídat, je to pomoc, která je hodně znát. A úplně nakonec jsou to naši svěřenci, kteří žijí aerobikem. Letos všichni opravdu makali a všechno jejich úsilí se přeměnilo ve výhru krásného poháru! Jsem na ně pyšná.

Jaký byl závod ve Světlé nad Sázavou?První víkend v dubnu se konal další závod v aerobiku druhé výkonnostní třídy. Závodníci se tentokrát sjeli do krásné nové sportovní haly ve Světlé nad Sázavou. Soutěžilo se opět v gymnastickém aerobiku, ale i pohybových sestavách, jako je DANCE, STEP a nebo divácky oblíbené kategorii SHOW. Za organizaci děkujeme klubu Fit Studio 21.

Jaký byl náš první letošní závod?V sobotu 11.3.2023 se konal první závod Mistry s Mistry. Soutěže druhé výkonnostní třídy zahájil závod v Kolíně. Za pomoc s organizací závodu děkujeme klubu Fit Studio Energy, který připravil pro závodníky krásné ceny. Těší nás velký zájem soutěžících i diváků, kteří dokázali vykouzlit úžasnou závodní atmosféru. Hlavní rozhodčí, Tereza Kudláčková, kladně hodnotila i letošní přípravu závodníků: „Závodníci i trenéři se poučili z chyb v loňském roce a dobře se na letošní sezónu připravili.“ Je vidět, že trenéři důkladně studovali změny v pravidlech, protože se letos téměř neobjevily chyby v choreografiích. Divácky atraktivní byly opět sestavy SHOW, kde je úžasná konkurence, a tak je na co koukat. Závod v Kolíně byl výjimečný i skvělými sestavami v kategorii STEP.

Děkujeme trenérům za perfektní přípravu, závodníků za skvělou podívanou, rozhodčím za výdrž a objektivní hodnocení a v neposlední řadě divákům, kteří dokázali vykouzlit báječnou atmosféru.

Teď už se těšíme na závod ve Světlé na Sázavou:


ZÁVOD SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU

Druhý závod ve Světlé nad Sázavou!Detaily ohledně závodu v Kolíně včetně propozic naleznete na odkazu níže

ZÁVOD SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU

První závod v Kolíně!Detaily ohledně závodu v Kolíně naleznete na odkazu níže

ZÁVOD KOLÍN

ROZHODČÍ MSM

Termín: 7. 1. 2023 (9:00 - 16:00)

Místo: Praha 10, ZŠ Hostýnská 2100/2

Lektor: Tereza Kudláčková


Seminář je určen trenérům gymnastického aerobiku, starším závodníkům i dalším zájemcům, kteří mají zájem proniknout do rozhodování gymnastického aerobiku.
Semináře se mohou účastnit i stávající rozhodí, kteří májí zájem procvičit a obnovit své znalosti.
Po semináři se někteří mohou rozhodnout k složení zkoušek "rozhodčí MSM", v případě složení zkoušky se vám otevřou dveře do panelu rozhodčích MSM.

PŘIHLÁŠKA NA SEMINÁŘ
KOMPLETNÍ INFORMACE V PDF

TECHNIKA A MOTIVACE

Termín: 8. 1. 2023 (9:00 - 16:00)

Místo: Praha 10, ZŠ Hostýnská 2100/2

Lektor: Bianca Laroere


Seminář je určen trenérům gymnastického aerobiku a probíhá v angličtině.
Po předchozí domluvě je možné zařídit překlad do českého jazyka.
Seminář je rozdělený na dvě části. První se zaměřuje na zlepšení techniky, druhá část se věnuje motivaci sportovců.
Seminář je teoretický s praktickými ukázkami.

PŘIHLÁŠKA NA SEMINÁŘ
KOMPLETNÍ INFORMACE V PDF

Termíny 2023!

Závody na rok 2023 naleznete na odkazu níže

ZÁVODY 2023

Školení pro trenéry aerobiku


- Termín: sobota 24.9. 2022
- Místo: Praha 10, ZŠ Hostýnská 2100/2
- Hlavní lektor: Jakub Strakoš
Seminář je určen trenérům aerobiku. Budeme se věnovat metodice nácviku vybraných prvků aerobiku. V průběhu semináře se také zaměříme na identifikaci chyb v provedení a jejich odstraňování.

Tréninkový camp pro závodníky a trenéry aerobiku


Kdy: 14.10.- 16.10.2022
Kde: Sport centrum, Kostelecká 1776, 250 01, Brandýs nad Labem
Vysoce specializovaný tréninkový camp pro trenéry a závodníky aerobiku s týmem trenérů pod vedením trenéra české reprezentace gymnastického aerobiku Jakuba Strakoše.
Camp je prioritně určen závodníkům od 10ti let. Mohou se ho účastnit i mladší závodníci, kteří dosahují vyšší tréninkové úrovně. (Pokud se chcete ujistit, jestli bude Camp vhodný a přínosný pro vaše dítě, volejte +420774962942)
Přihláška: ODKAZ ZDE

Podzimní závod


Kde: Český Brod, Komenského 516
Kdy: 28.9. 2022
Harmonogram: bude upřesněn po uzávěrce přihlášek (dopoledne cvičení podle lektora, odpoledne ostatní kategorie MSM)
Dopolední závod je určen dětem i mládeži, kteří se běžně nevěnují těmto kategoriím. Jde o motivační soutěž.
Přihláška na cvičení podle lektora:
ODKAZ ZDE

Trénink s patronkami našeho nového projektu - 5.2.2022


V sobotu 5.2. máte možnost vyrazit na trénink s patronkami našeho nového projektu.
Sabina Juránková, Sabina Drapáková a Veronika Vomáčková tvoří skvělý nejen závodní, ale i skvělý trenérský tým.
Jsou připraveni se věnovat dětem, které už sestavu umí a chtějí jen ladit formu na závody, ale i těm, kteří se sestavou chtějí právě začít.
Přihláška: ODKAZ ZDE

Termíny 2022


Odkaz na veškeré termíny v roce 2022: ZDE

Mistry s Mistry POVINNÁ SESTAVA


- Jde o samostatnou kategorii – POVINNÁ SESTAVA
- S touto sestavou (choreografie a hudba) nelze soutěžit v klasické kategorii jednotlivců
- Sestava je určena pro nejmenší, začínající, závodníky (věkové kategorie 6-7 a 8-9 let)
- Hudební doprovod, prvky, pohyb po ploše i choreografie jsou přesně určeny
- Závodníci musí co nejpřesněji a nejčistěji předvést danou sestavu
- Ve dvou případech si mohou vybrat různé provedení prvku (klik – prsní nebo tricepsový, přednos - roznožmo nebo přednos pokrčmo – přednos roznožmo bude lépe hodnocen)
- Pro trenéry a závodníky budou zorganizované tři tréninkové dny, kde je naše ambasadorky a choreografky této kategorie „POVINNÁ SESTAVA“ - Sabina Juránková, Veronika Vomáčková a Sabina Drapáková- budou učit choreografii i nácvik jednotlivých prvků

Tréninkové dny 2021:

20.11.2021 Praha
11.12.2021 Praha

Přihláška na tréninkové dny:
ZDE

Jeden termín bude v roce 2022.

Seminář pro trenéry


KDY:26.9. 2021 (9:30 - 13:30)
KDE: Praha, ZŠ Hostýnská
Seminář se zaměřuje na pravidla a tvorbu choreografie pro rok 2022-2024
Cena 500 Kč (účet: 2601751968/2010, VS: 281, zpráva příjemci: jméno účastníka) Přihláška na seminář pro trenéry:
ZDE

Cvičení podle rektora


25.9.2021 proběhne kromě klasického závodu MsM i kategorie cvičení podle lektora (aby se mohly zapojit i děti, které momentálně nemají sestavu).
Tento závod bude motivační, sestava jednoduchá, vhodná pro úplné začátečníky nebo děti, které se běžně této disciplíně nevěnují. Není potřeba speciální oblečení ani obuv.
Cvičení bude trvat 20 minut + finále 15 minut. Přihláška na cvičení podle lektora:
ZDE

Podzimní sezóna Mistry s Mistry 2021

25.-26.9.2021 Praha (ZŠ Hostýnská)
Základní škola, Hostýnská 2100/2, 108 00, Praha 10
9.-10.10. Praha (Motorlet Praha- Radlice)
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek Radlická 298/105 150 00 Praha 5, Radlice
24.10. Ostrava
Sportovní hala, Varenská 3098/40a, 702 00, Moravská Ostrava

Uzávěrka na všechny závody je 11.9.2021!!!

V termínu 25.-26.9. bude kromě soutěžních kategorií gymnastického aerobiku, show a step i možnost zapojit se do cvičení podle lektora! Mohou se tedy účastnit i děti, které nemají nacvičenou sestavu. Sestavy budou jednoduché, přizpůsobené začátečníkům a nebo dětem, které se této disciplíně běžně nevěnují. Zda bude možné mít závod s diváky, vás budeme informovat.
Počítejte, že budeme flexibilně reagovat na vládní nařízení a je možné, že budeme muset vyhlásit STOP stav přihlášek. Přihlašujte se tedy ještě před uzávěrkou. Ale budeme se snažit, aby závody proběhly.

Moc se na vás všechny těšíme!
Tým Mistry s Mistry

Detaily závodů naleznete na tomto odkazu

Tréninkový camp


Vysoce specializovaný tréninkový camp pro závodníky aerobiku s trenérem české reprezentace gymnastického aerobiku Jakubem Strakošem a mistryní světa FIG Biancou Gorgovan.
Camp je prioritně určen závodníkům od 12ti let. Mohou se ho účastnit i mladší závodníci, kteří dosahují tréninkové úrovně kategorie AG1 nebo se jí blíží. (Pokud se chcete ujistit, jestli bude Camp vhodný a přínosný pro vaše dítě, volejte +420774962942)
Tréninky začínají po-pá od 10:00 (možnost dorazit na místo dříve), v ceně jsou tréninky, videorozbory, oběd v restauraci a pitný režim. Program končí každý den v 15:30.

Kdy: 2.-6. srpna 2021
Kde: Praha, TJ Malešice, Rektorská 149/9


Přihláška bude platná po zaplacení poplatku 4600 Kč za Camp. Číslo účtu: 2601751968/2010, VS: 1220, Zpráva pro příjemce: jméno účastníka.

Za podpory městské části Prahy 10 a Venturelli.
ODKAZ NA PŘIHLÁŠKU ZDE

Mistry s Mistry - online setkání


Vážení trenéři.
Chcete si připravit přes prázdniny nové tréninkové plány? Zajímá vás, jaké změny budou od roku 2022? Jaké závody nás čekají na podzim 2020? Připojte se tento čtvrtek k on-line setkání.
Plánovaná délka je 30minut + vaše dotazy. Účast předem potvrďte SMS 774 962 942. Těšíme se na setkání.
Cestu na online setkání naleznete na tomto odkazu ◔ ⌣ ◔.

Mistry s Mistry - sleva Venturellisleva 5% na veškeré zboží z webu www.venturelli.cz
v příloze je připravený slevový kupón - kód: MSM
sleva je na celý rok 2021
odkaz, kde se dá objednat zboží s potiskem MSM - https://www.venturelli.cz/mistry-s-mistry/

Online Trénink 8.4, 15.4, 22.4


V dubnu máme zatím tělocvičny stále zavřené a proto jsme si pro vás opět připravili čtvrteční on-line tréninky. Budeme vysílat tréninky živě na Instagramu @mistrysmistry17 a pojedeme i přes odkazy.
8.4. Tereza Kudláčková
ODKAZ NA TRÉNINK ZDE: ZDE
15.4 Andrea Rychnová
ODKAZ NA TRÉNINK ZDE: ZDE
22.4. Bianca Gorgovan
ODKAZ NA TRÉNINK ZDE: ZDE

Trénink


Vážení trenéři a závodníci,
v únoru jsme trénovali on-line s našimi rozhodčími s Jakubem Strakošem, Biancou Gorgovan, Honzou Novosadem a Danielem Komarovem. Váš obrovský zájem nás nadchl!
Březen je ve znamení aerobních vazeb a přechodů. Měsíc začala Marie Němcová a na svém online tréninku učila aerobní vazby a představila březnové výzvy o ceny.
Pokud jste nestihli trénink a máte zájem se zapojit:
- na Instagramu @mistrysmistry17 najdete všechny aerobky, které se naučte podle návodu
- použijte hudbu od času 2:50 na TOMTO ODKAZU
- pošlete nám video do zprávy nebo můžete své video sdílet na vašem profilu a nás označit
- sledujte přechody, které sdílíme
- trénujte je a posílejte, jak vám to jde
- za uznané přechody vám přidělíme body
- nejlepší odměníme!!!

Těšíme se na březen s vámi!

Za tým Mistry s Mistry
Eliška Strakošová a Maru Němcová

Online trénink!


Březen bude ve znamení choreografie, „aerobek“ a přechodů. V březnu se vám bude věnovat Marie Němcová. Ve čtvrtek 4.3. v 16:00 si pro vás připravila hodinu, kde vás naučí několik zajímavých „aerobek“. Taky vám to tak chybí?
Budeme cvičit na hudbu: ODKAZ ZDE.
Trénink proběhne na Linku: ODKAZ ZDE
Během celého března budeme na Instagram a Facebook vkládat přechody a vazby, které se můžete učit a sdílet je s námi.
Březen si užijeme!
Tým MsM

Online trénink!


Trénink 25.2.2021 s Danielem Komarovem! ODKAZ na Online ténink

Online trénink!


Prvního online tréninku s Jakubem Strakošem se účastnilo bezmála 200 závodníků a trenérů z celé České republiky. Jakub vyhlásil i výzvu pro závodníky. Kolik točených přednosů uděláš?
Těší nás váš zájem a chuť trénovat! A proto pokračujeme!
Čtvrtek 11.2. se v 16:00 můžete těšit na rozhodčí Mistry s Mistry Biancu Maria Gorgovan. Odkaz na termín ZDE
Vysílat budeme živě na Instagramu @mistrysmistry17 nebo se můžete přihlásit na odkaz ZDE
Na cvičení si připravte švihadlo!

Vážení trenéři,


V současné situaci zatím nezveřejňujeme termíny závodů 2021. I přesto, že máme vše připraveno. Až skončí nouzový stav, bude se nám lépe odhadovat vývoj a tedy i možné termíny závodů.
Zatím jsme si pro vás a především pro vaše závodníky připravili ÚNOROVÉ on-line TRÉNINKY s našimi MISTRY- rozhodčími. Tento čtvrtek zahájí hlavní rozhodčí Jakub Strakoš. Pojedeme živě na Instagramu @mistrysmistry17 nebo přes GOOGLE MEET.
Přejeme všem pevné zdraví. Držte se! Společně to dáme 😊

SLEVA 10% pro předvánoční nákupy na veškeré zboží v rámci webu www.venturelli.cz


Vážení rodiče a závodníci,
zajistili jsme pro Vás SLEVU 10% pro předvánoční nákupy na veškeré zboží v rámci webu www.venturelli.cz – oblečení, boty i nápoje.
Navíc výměna zakoupeného zboží, které nebude správné velikosti nebo zvolené barvy,.. možná až do 15.01.2021.

V příloze zasíláme slevový kupón. Při objednání na webu se zadá kód: MSMVANOCE
Platnost: 24.11. – 31.12.2020

Při výběru zboží se vám bude ochotně věnovat majitel firmy Malky Sport – Martin Malkus. S veškerými dotazy se můžete obrátit přímo na něj - níže kontakt.
V případě, že Vás bude více najednou, můžete si domluvit zdarma zapůjčení zboží pro vyzkoušení. Zboží Vám přivezou osobně nebo zašlou zodpovědné osobě.

Nákupem navíc podpoříte závodníky Mistry s Mistry.

Přejeme všem příjemný den,
Eliška Strakošová

Martin Malkus
Owner – Malky Sport
Distribution of Venturelli products for CZ, SK
Dlouhá 388, Nová Ves pod Pleší, 262 04
malkus@venturelli.cz , +420739542737
www.venturelli.cz

Závody Praha


Vzhledem k zhoršující se epidemiologické situaci, vláda zpřísňuje preventivní opatření proti COVID 19. Proto počítejte, že pravděpodobně dojde ke změnám. Budeme se snažit udělat vše pro to, aby závody mohly bezpečně proběhnout i v případě nějakých omezení. Prosím sledujte stránky každý den. Děkujeme za spolupráci.
Pro celý detail závodu klikněte zde

Podzimní závody budou! Uděláme pro to všechno!


Vážení trenéři, rodiče a závodníci, usilovně pracujeme na tom, aby všechny závody mohly proběhnout v plánovaných termínech. První závod se přesune z Plzně do Prahy. Bude to závod náročnější na organizaci, ale věříme, že se nám podaří udělat všechno tak, aby se vám na tomto závodě líbilo. Prosíme trenéry, dodržte termín uzávěrky přihlášek, protože počet závodníků bude důležitý pro celou organizaci a pro počet vpuštěných diváků. První závod bude modelový pro to, jak by mohly tyto velké akce probíhat. Závodníci budou rozděleni podle věkových kategorií. Každá kategorie bude mít svůj závod. Mezi závody dojde k vyklizení (vyvětrání) haly a dezinfekci. Diváci, trenéři, organizátoři budou mít roušky. Závodníci mít roušky nemusejí. U vchodů i na ploše bude dezinfekce. Vyhlášení proběhne pouze s předáním cen bez gratulací. Od 1. 9 – 6.9. 2020 do bude otevřený systém pro přihlašování. Prosíme o přihlášení v tomto týdnu. Podle počtu přihlášek vytvoříme harmonogram a určíme počet možných diváků. Máme velkou chuť závody uspořádat. Cítíme, že závodníci potřebují ukázat to, co se naučili. A i my se na vás všechny moc těšíme, až se uvidíme. Chtěli jsme aby rok 2020, byl pro závody MsM výjimečným – ani ve snu nás nenapadlo, jak výjimečný bude. 😊 Ale máme rádi výzvy a věříme, že to zvládneme. Tým Mistry s Mistry

SEMINÁŘ PRO TRENÉRY 12.9.2020


12.9.2020 šest hodin inspirace s Šárkou Panskou (bývalou reprezentantkou ČR v moderní gymnastice, trenérkou I. třídy, absolventkou FTVS).
Místo konání: Praha
Na semináři se budeme dále věnovat:

> rozvoj a nácvik flexibility
> nácvik prvků (piruety, podmetenky, íčka)
> nácvik skoků odrazem jednonož
> přechody v sestavách
> manipulace s náčiním
> inspirace tanečních rozcviček
> tvorba choreografie

Toto školení bude přínosné hlavně pro trenéry, kteří se věnují pohybovým sestavám (především show), ale na své si přijde každý trenér, který rád sem tam zařadí cvičení s nějakým náčiním. Lektorka čerpá z dlouholetých zkušeností z moderní gymnastiky a její školení bude plné nápadů a inspirace.

Přihláška ZDE

Vzhledem k omezenému množství náčiní (a prostoru pro manipulaci) je kapacita účastníků omezena.

LETNÍ TRÉNINKOVÝ CAMP 2020!


Vzhledem k tomu, že se všechny závody přesunuly na podzim, tak jsme pro vás připravili letní camp s trenérem české reprezentace gymnastického aerobiku Jakubem Strakošem a skvělou trenérkou a mistryní světa Biancou Gorgovan.
Kdy: 27.-31. cervence 2020 (10:00 – 15:30)
Kde: Praha
Camp určen závodníkům 12 a více let. Mohou se ho účastnit i mladší závodníci, kteří se přibližují této tréninkové úrovni. (Pokud se chcete ujistit, jestli bude Camp vhodný a přínosný pro vaše dítě, volejte +420774962942)
Tréninky začínají po-pá od 10:00 (možnost dorazit na místo dříve), v ceně jsou tréninky, videorozbory, oběd v restauraci a pitný režim. Program končí každý den v 15:30. Tréninky budou v angličtině (Bianca) a češtině (Jakub).
Za podpory Magistrátu hlavního města Prahy, Prahy 10 a Venturelli.
PŘIHLÁŠKA ZDE
Kontakt: Eliška Strakošová tel. 774 962 942, estrakosova@centrum.cz | všechny kontakty...

Mistry s Mistry - průběžné informace

Vážení závodníci, trenéři a příznivci soutěže MSM,
doufáme, že jste všichni zdraví a zvládáte tuto nelehkou situaci v klidu a pohodě. Neustále sledujeme situaci a snažíme se připravovat náhradní řešení. Už nyní je jisté, že jarní závody se neuskuteční. A proto pro vás chystáme podzimní termíny závodů.
Bude záležet na vývoji situace, ale pokud nebude prodloužena karanténa a budou povoleny sportovní akce, plánujeme s největší pravděpodobností dva závody Mistry s Mistry, dva závody Začni s Mistry a finále MSM II.VT ČGF.
Termíny MsM: 3.-4.10.2020 Plzeň / 14.-15.11. Ostrava / 21.-22.11. Kutná Hora | více o termínech...
Termíny ZsM budeme vědět do konce května.
Postup do finále (MČR II.VT ČGF) bude umožněn všem, kteří se budou účastnit alespoň 2 závodů (počítá se i závod v Českém Brodě, který již proběhl.)
Zároveň doporučujeme trenérům, aby ponechali choreografie svých svěřenců i na rok 2021.
Tradiční podzimní vzdělávací akce chceme zachovat.
12.9.2020 školení s Šárkou Panskou
Toto školení bude přínosné hlavně pro trenéry, kteří se věnují pohybovým sestavám (především show) ale na své si přijde každý trenér, který rád sem tam zařadí cvičení s nějakým náčiním. Lektorka čerpá z dlouholetých zkušeností z moderní gymnastiky a její školení bude plné nápadů a inspirace.
říjen 2020 školení s Jakubem Strakošem (termín bude upřesněn podle závodů 1.VT)
Toto školení bude přínosné především pro trenéry gymnastického aerobiku. Pod vedením Jakuba Strakoše, trenéra reprezentace aerobiku ČGF, budou mít trenéři možnost rozebrat veškeré chyby v prvcích a způsob ohodnocení prvků v rámci pravidel MsM.
Za tým Mistry s Mistry
Eliška Strakošová

Postupy na MČR II.VT ČGF

18.-19.5. Praha Černošice, sportovní hala Věry Čáslavské
Do finále – mistrovství ČR II.VT ČGF- bude postupovat v každé kategorii sportovního aerobiku 10 sestav s nejvěsším počtem bodů. Výjimkou jsou kategorie jednotlivkň B a C, kde bude postupovat 15 sestav. V kategoriích pohybových sestav (sportovní týmy, step, show) bude postupovat 6- 8 sestav. Mini Mistři postupují všichni.
Vzhledem k tomu, že chceme pro závodníky připravit hezký závod, který si budou moct užít. Rozdělíme závod na dva dny. V sobotu proběhne MČR II.VT ČGF pro kategorie B,C,D. V neděli dopoledne proběhne závod pro kategorie A + STEPY.
Postupy aktualizujeme po posledním nominačním závodu v Ostravě.

Průběžné postupy: (pozn. u jednotlivkyň B a C bude postupovat 15 závodnic!!!)
SAE Dvojice A
SAE Dvojice B
SAE Dvojice C
SAE Dvojice D
SAE Minitýmy A
SAE Minitýmy B
SAE Minitýmy C
SAE Minitýmy D
SAE Maxitýmy A
SAE Maxitýmy B
SAE Maxitýmy C
SAE Maxitýmy D
SAE Jednotlivkyně A
SAE Jednotlivkyně B
SAE Jednotlivkyně C
SAE Jednotlivkyně D
SAE Jednotlivci B
PS Sportovní týmy A
PS Sportovní týmy B
PS Sportovní týmy C
PS Sportovní týmy D
PS Show A
PS Show B
PS Show C
PS Show D
Step A
Step B
Step C
Step D

Informace pro trenéry a choreografy Mistry s Mistry 2020:

Pro rok 2020 budou na soutěžích Mistry s Mistry platit stejná pravidla jako v roce 2019 s následujícím dodatkem:
Je rozšířen limit pro délku závodní sestavy u sportovního aerobiku věkové kategorie C a to na 1:10-1:25 min. Je upravena obtížnost prvků (Pirueta ve stoji na jedné noze 180°do íčka (nově za 0,3bodu) a Pirueta ve stoji na jedné noze 360°do íčka (nově za 0,4bodu), nově je zařazen do povinně volitelných prvků Dynamické síly prvek Helikoptéra do wensonu (obtížnosti 0,5bodu)… Mini týmy budou v roce 2020 jen 3 členné (maxi týmy 5 – 6 člennů). Pro kategorii „C“ DVOJICE, TRIA a pro kategorii „D“ JEDNOTLIVCI, DVOJICE, TRIA možnost využít plochu 10×10 metrů. V další sezóně zařaďte pouze high leg kicks vpřed (ne stranou).
Postupový klíč pro jarní soutěže Mistry s Mistry 2020: K postupu do celorepublikového finále soutěže Mistry s Mistry a MČR II.VT v gymnastickém aerobiku se budou sčítat tři nejlepší umístění závodníků v jednolivých kategoriích v rámci pěti pořádáných ligových kol.
Kompletní změny vložíme na stránky a samozřejmě můžete konzultovat i na semináři 19.10. v Českém Brodě.

Copyright © | Mistry s Mistry