AKTUALITY

Online Trénink 8.4, 15.4, 22.4


V dubnu máme zatím tělocvičny stále zavřené a proto jsme si pro vás opět připravili čtvrteční on-line tréninky. Budeme vysílat tréninky živě na Instagramu @mistrysmistry17 a pojedeme i přes odkazy.
8.4. Tereza Kudláčková
ODKAZ NA TRÉNINK ZDE: ZDE
15.4 Andrea Rychnová
ODKAZ NA TRÉNINK ZDE: ZDE
22.4. Bianca Gorgovan
ODKAZ NA TRÉNINK ZDE: ZDE

Trénink


Vážení trenéři a závodníci,
v únoru jsme trénovali on-line s našimi rozhodčími s Jakubem Strakošem, Biancou Gorgovan, Honzou Novosadem a Danielem Komarovem. Váš obrovský zájem nás nadchl!
Březen je ve znamení aerobních vazeb a přechodů. Měsíc začala Marie Němcová a na svém online tréninku učila aerobní vazby a představila březnové výzvy o ceny.
Pokud jste nestihli trénink a máte zájem se zapojit:
- na Instagramu @mistrysmistry17 najdete všechny aerobky, které se naučte podle návodu
- použijte hudbu od času 2:50 na TOMTO ODKAZU
- pošlete nám video do zprávy nebo můžete své video sdílet na vašem profilu a nás označit
- sledujte přechody, které sdílíme
- trénujte je a posílejte, jak vám to jde
- za uznané přechody vám přidělíme body
- nejlepší odměníme!!!

Těšíme se na březen s vámi!

Za tým Mistry s Mistry
Eliška Strakošová a Maru Němcová

Tréninkový camp


Vysoce specializovaný tréninkový camp pro závodníky aerobiku s trenérem české reprezentace gymnastického aerobiku Jakubem Strakošem a mistryní světa FIG Biancou Gorgovan.
Camp je prioritně určen závodníkům od 12ti let. Mohou se ho účastnit i mladší závodníci, kteří dosahují tréninkové úrovně kategorie AG1 nebo se jí blíží. (Pokud se chcete ujistit, jestli bude Camp vhodný a přínosný pro vaše dítě, volejte +420774962942)
Tréninky začínají po-pá od 10:00 (možnost dorazit na místo dříve), v ceně jsou tréninky, videorozbory, oběd v restauraci a pitný režim. Program končí každý den v 15:30.

Kdy: 2.-6. srpna 2021
Kde: Praha, TJ Malešice, Rektorská 149/9


Přihláška bude platná po zaplacení poplatku 4600 Kč za Camp. Číslo účtu: 5134061709/4000, VS: 1220, Zpráva pro příjemce: jméno účastníka.

Za podpory městské části Prahy 10 a Venturelli.
ODKAZ NA PŘIHLÁŠKU ZDE

Online trénink!


Březen bude ve znamení choreografie, „aerobek“ a přechodů. V březnu se vám bude věnovat Marie Němcová. Ve čtvrtek 4.3. v 16:00 si pro vás připravila hodinu, kde vás naučí několik zajímavých „aerobek“. Taky vám to tak chybí?
Budeme cvičit na hudbu: ODKAZ ZDE.
Trénink proběhne na Linku: ODKAZ ZDE
Během celého března budeme na Instagram a Facebook vkládat přechody a vazby, které se můžete učit a sdílet je s námi.
Březen si užijeme!
Tým MsM

Online trénink!


Trénink 25.2.2021 s Danielem Komarovem! ODKAZ na Online ténink

Online trénink!


Prvního online tréninku s Jakubem Strakošem se účastnilo bezmála 200 závodníků a trenérů z celé České republiky. Jakub vyhlásil i výzvu pro závodníky. Kolik točených přednosů uděláš?
Těší nás váš zájem a chuť trénovat! A proto pokračujeme!
Čtvrtek 11.2. se v 16:00 můžete těšit na rozhodčí Mistry s Mistry Biancu Maria Gorgovan. Odkaz na termín ZDE
Vysílat budeme živě na Instagramu @mistrysmistry17 nebo se můžete přihlásit na odkaz ZDE
Na cvičení si připravte švihadlo!

Vážení trenéři,


V současné situaci zatím nezveřejňujeme termíny závodů 2021. I přesto, že máme vše připraveno. Až skončí nouzový stav, bude se nám lépe odhadovat vývoj a tedy i možné termíny závodů.
Zatím jsme si pro vás a především pro vaše závodníky připravili ÚNOROVÉ on-line TRÉNINKY s našimi MISTRY- rozhodčími. Tento čtvrtek zahájí hlavní rozhodčí Jakub Strakoš. Pojedeme živě na Instagramu @mistrysmistry17 nebo přes GOOGLE MEET.
Přejeme všem pevné zdraví. Držte se! Společně to dáme 😊

SLEVA 10% pro předvánoční nákupy na veškeré zboží v rámci webu www.venturelli.cz


Vážení rodiče a závodníci,
zajistili jsme pro Vás SLEVU 10% pro předvánoční nákupy na veškeré zboží v rámci webu www.venturelli.cz – oblečení, boty i nápoje.
Navíc výměna zakoupeného zboží, které nebude správné velikosti nebo zvolené barvy,.. možná až do 15.01.2021.

V příloze zasíláme slevový kupón. Při objednání na webu se zadá kód: MSMVANOCE
Platnost: 24.11. – 31.12.2020

Při výběru zboží se vám bude ochotně věnovat majitel firmy Malky Sport – Martin Malkus. S veškerými dotazy se můžete obrátit přímo na něj - níže kontakt.
V případě, že Vás bude více najednou, můžete si domluvit zdarma zapůjčení zboží pro vyzkoušení. Zboží Vám přivezou osobně nebo zašlou zodpovědné osobě.

Nákupem navíc podpoříte závodníky Mistry s Mistry.

Přejeme všem příjemný den,
Eliška Strakošová

Martin Malkus
Owner – Malky Sport
Distribution of Venturelli products for CZ, SK
Dlouhá 388, Nová Ves pod Pleší, 262 04
malkus@venturelli.cz , +420739542737
www.venturelli.cz

Závody Praha


Vzhledem k zhoršující se epidemiologické situaci, vláda zpřísňuje preventivní opatření proti COVID 19. Proto počítejte, že pravděpodobně dojde ke změnám. Budeme se snažit udělat vše pro to, aby závody mohly bezpečně proběhnout i v případě nějakých omezení. Prosím sledujte stránky každý den. Děkujeme za spolupráci.
Pro celý detail závodu klikněte zde

Podzimní závody budou! Uděláme pro to všechno!


Vážení trenéři, rodiče a závodníci, usilovně pracujeme na tom, aby všechny závody mohly proběhnout v plánovaných termínech. První závod se přesune z Plzně do Prahy. Bude to závod náročnější na organizaci, ale věříme, že se nám podaří udělat všechno tak, aby se vám na tomto závodě líbilo. Prosíme trenéry, dodržte termín uzávěrky přihlášek, protože počet závodníků bude důležitý pro celou organizaci a pro počet vpuštěných diváků. První závod bude modelový pro to, jak by mohly tyto velké akce probíhat. Závodníci budou rozděleni podle věkových kategorií. Každá kategorie bude mít svůj závod. Mezi závody dojde k vyklizení (vyvětrání) haly a dezinfekci. Diváci, trenéři, organizátoři budou mít roušky. Závodníci mít roušky nemusejí. U vchodů i na ploše bude dezinfekce. Vyhlášení proběhne pouze s předáním cen bez gratulací. Od 1. 9 – 6.9. 2020 do bude otevřený systém pro přihlašování. Prosíme o přihlášení v tomto týdnu. Podle počtu přihlášek vytvoříme harmonogram a určíme počet možných diváků. Máme velkou chuť závody uspořádat. Cítíme, že závodníci potřebují ukázat to, co se naučili. A i my se na vás všechny moc těšíme, až se uvidíme. Chtěli jsme aby rok 2020, byl pro závody MsM výjimečným – ani ve snu nás nenapadlo, jak výjimečný bude. 😊 Ale máme rádi výzvy a věříme, že to zvládneme. Tým Mistry s Mistry

SEMINÁŘ PRO TRENÉRY 12.9.2020


12.9.2020 šest hodin inspirace s Šárkou Panskou (bývalou reprezentantkou ČR v moderní gymnastice, trenérkou I. třídy, absolventkou FTVS).
Místo konání: Praha
Na semináři se budeme dále věnovat:

> rozvoj a nácvik flexibility
> nácvik prvků (piruety, podmetenky, íčka)
> nácvik skoků odrazem jednonož
> přechody v sestavách
> manipulace s náčiním
> inspirace tanečních rozcviček
> tvorba choreografie

Toto školení bude přínosné hlavně pro trenéry, kteří se věnují pohybovým sestavám (především show), ale na své si přijde každý trenér, který rád sem tam zařadí cvičení s nějakým náčiním. Lektorka čerpá z dlouholetých zkušeností z moderní gymnastiky a její školení bude plné nápadů a inspirace.

Přihláška ZDE

Vzhledem k omezenému množství náčiní (a prostoru pro manipulaci) je kapacita účastníků omezena.

LETNÍ TRÉNINKOVÝ CAMP 2020!


Vzhledem k tomu, že se všechny závody přesunuly na podzim, tak jsme pro vás připravili letní camp s trenérem české reprezentace gymnastického aerobiku Jakubem Strakošem a skvělou trenérkou a mistryní světa Biancou Gorgovan.
Kdy: 27.-31. cervence 2020 (10:00 – 15:30)
Kde: Praha
Camp určen závodníkům 12 a více let. Mohou se ho účastnit i mladší závodníci, kteří se přibližují této tréninkové úrovni. (Pokud se chcete ujistit, jestli bude Camp vhodný a přínosný pro vaše dítě, volejte +420774962942)
Tréninky začínají po-pá od 10:00 (možnost dorazit na místo dříve), v ceně jsou tréninky, videorozbory, oběd v restauraci a pitný režim. Program končí každý den v 15:30. Tréninky budou v angličtině (Bianca) a češtině (Jakub).
Za podpory Magistrátu hlavního města Prahy, Prahy 10 a Venturelli.
PŘIHLÁŠKA ZDE
Kontakt: Eliška Strakošová tel. 774 962 942, estrakosova@centrum.cz | všechny kontakty...

Mistry s Mistry - průběžné informace

Vážení závodníci, trenéři a příznivci soutěže MSM,
doufáme, že jste všichni zdraví a zvládáte tuto nelehkou situaci v klidu a pohodě. Neustále sledujeme situaci a snažíme se připravovat náhradní řešení. Už nyní je jisté, že jarní závody se neuskuteční. A proto pro vás chystáme podzimní termíny závodů.
Bude záležet na vývoji situace, ale pokud nebude prodloužena karanténa a budou povoleny sportovní akce, plánujeme s největší pravděpodobností dva závody Mistry s Mistry, dva závody Začni s Mistry a finále MSM II.VT ČGF.
Termíny MsM: 3.-4.10.2020 Plzeň / 14.-15.11. Ostrava / 21.-22.11. Kutná Hora | více o termínech...
Termíny ZsM budeme vědět do konce května.
Postup do finále (MČR II.VT ČGF) bude umožněn všem, kteří se budou účastnit alespoň 2 závodů (počítá se i závod v Českém Brodě, který již proběhl.)
Zároveň doporučujeme trenérům, aby ponechali choreografie svých svěřenců i na rok 2021.
Tradiční podzimní vzdělávací akce chceme zachovat.
12.9.2020 školení s Šárkou Panskou
Toto školení bude přínosné hlavně pro trenéry, kteří se věnují pohybovým sestavám (především show) ale na své si přijde každý trenér, který rád sem tam zařadí cvičení s nějakým náčiním. Lektorka čerpá z dlouholetých zkušeností z moderní gymnastiky a její školení bude plné nápadů a inspirace.
říjen 2020 školení s Jakubem Strakošem (termín bude upřesněn podle závodů 1.VT)
Toto školení bude přínosné především pro trenéry gymnastického aerobiku. Pod vedením Jakuba Strakoše, trenéra reprezentace aerobiku ČGF, budou mít trenéři možnost rozebrat veškeré chyby v prvcích a způsob ohodnocení prvků v rámci pravidel MsM.
Za tým Mistry s Mistry
Eliška Strakošová

Postupy na MČR II.VT ČGF

18.-19.5. Praha Černošice, sportovní hala Věry Čáslavské
Do finále – mistrovství ČR II.VT ČGF- bude postupovat v každé kategorii sportovního aerobiku 10 sestav s nejvěsším počtem bodů. Výjimkou jsou kategorie jednotlivkň B a C, kde bude postupovat 15 sestav. V kategoriích pohybových sestav (sportovní týmy, step, show) bude postupovat 6- 8 sestav. Mini Mistři postupují všichni.
Vzhledem k tomu, že chceme pro závodníky připravit hezký závod, který si budou moct užít. Rozdělíme závod na dva dny. V sobotu proběhne MČR II.VT ČGF pro kategorie B,C,D. V neděli dopoledne proběhne závod pro kategorie A + STEPY.
Postupy aktualizujeme po posledním nominačním závodu v Ostravě.

Průběžné postupy: (pozn. u jednotlivkyň B a C bude postupovat 15 závodnic!!!)
SAE Dvojice A
SAE Dvojice B
SAE Dvojice C
SAE Dvojice D
SAE Minitýmy A
SAE Minitýmy B
SAE Minitýmy C
SAE Minitýmy D
SAE Maxitýmy A
SAE Maxitýmy B
SAE Maxitýmy C
SAE Maxitýmy D
SAE Jednotlivkyně A
SAE Jednotlivkyně B
SAE Jednotlivkyně C
SAE Jednotlivkyně D
SAE Jednotlivci B
PS Sportovní týmy A
PS Sportovní týmy B
PS Sportovní týmy C
PS Sportovní týmy D
PS Show A
PS Show B
PS Show C
PS Show D
Step A
Step B
Step C
Step D

Informace pro trenéry a choreografy Mistry s Mistry 2020:

Pro rok 2020 budou na soutěžích Mistry s Mistry platit stejná pravidla jako v roce 2019 s následujícím dodatkem:
Je rozšířen limit pro délku závodní sestavy u sportovního aerobiku věkové kategorie C a to na 1:10-1:25 min. Je upravena obtížnost prvků (Pirueta ve stoji na jedné noze 180°do íčka (nově za 0,3bodu) a Pirueta ve stoji na jedné noze 360°do íčka (nově za 0,4bodu), nově je zařazen do povinně volitelných prvků Dynamické síly prvek Helikoptéra do wensonu (obtížnosti 0,5bodu)… Mini týmy budou v roce 2020 jen 3 členné (maxi týmy 5 – 6 člennů). Pro kategorii „C“ DVOJICE, TRIA a pro kategorii „D“ JEDNOTLIVCI, DVOJICE, TRIA možnost využít plochu 10×10 metrů. V další sezóně zařaďte pouze high leg kicks vpřed (ne stranou).
Postupový klíč pro jarní soutěže Mistry s Mistry 2020: K postupu do celorepublikového finále soutěže Mistry s Mistry a MČR II.VT v gymnastickém aerobiku se budou sčítat tři nejlepší umístění závodníků v jednolivých kategoriích v rámci pěti pořádáných ligových kol.
Kompletní změny vložíme na stránky a samozřejmě můžete konzultovat i na semináři 19.10. v Českém Brodě.

Copyright © | Mistry s Mistry